Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z dużymi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z pewnymi z najpopularniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupę osób mogą żyć w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi nadal nie jest do tyłu pewien, co więc jest – także istnieje wciąż bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę zajmujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz poradnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co wpływa, iż ​​jest obecne tak destrukcyjna koncepcja). To nie jest metoda. To nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w sytuacji cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą przechowywać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego wartość za kilka miesięcy czy lat będzie znacząco szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w pewne firmy, ponieważ kapitału w tych spółkach nie można dostać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle prostą walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to nowa kryptowaluta oraz wiele pań ma, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbytu. To, co wybiera Ethereum, więc jego technologia, i nie fakt, iż istnieje to nowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i idzie i również jak Bitcoin jest brana oraz oferowana i wykorzystywana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, jakiej firmy przechodzą do działania nowych programów. Zarówno Bitcoin, jak również Ethereum wpływają na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest bardzo bardziej niezawodne. Jeśli Bitcoin istniał w wersji 1.0, Ethereum jest w wersji 2.0, co zezwala na bazowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie przyznaje się do innowacji.

Co dużo, technologia Ethereum ma duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi to część firm z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby kształtować się i pisać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W obecnym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co naprawdę wiele kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, więc jej potencjał oddziaływania na projekty oraz procesy we pełnych dziedzinach. W żadnym wypadku nie istnieje więc ponad doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments